1

Numer pierwszy do poczytania:

http://czaspodroznikow.pl/premiera-czasopisma-podroznikow/

W połowie listopada Bartek Małłek z Fundacji Czas Podróżników utworzył magazyn „Czasopismo Podróżników”, którego jestem współredaktorem (Mariola Nagoda).

2a

W czasopiśmie tym przeczytamy o miejscach, które warto zwiedzić, a także dowiemy się, gdzie i kiedy organizowane są imprezy związane z podróżami (prelekcje, spotkania podróżnicze, wystawy, festiwale).

Na razie czasopismo ukazuje się w formie internetowej, ale są plany, aby wydawać je również w wersji papierowej.

Ja  najwięcej artykułów piszę o mojej ukochanej Opolszczyźnie, w myśl przysłowia „cudze chwalicie, swego nie znacie…”. Oczywiście nie zabraknie też artykułów „rowerowych”. W każdym numerze postaram się przybliżyć czytelnikom jedną trasę rowerową opolską.

4

Moja trasa rowerowa. Jeśli jednak pogoda nie pozwala na wyciągniecie roweru, można z niej skorzystać w formie nordic Walking.

3

Moje pomysły na prezenty dla rowerowych maniaków.

W czasopiśmie pojawiają się także recenzje książek, filmów o tematyce podróżniczej, relacje z podróży własnych redaktorów i czytelników.

5

Mój artykuł o modnej ostatnio formie spędzania wolnego czasu: Nordic Walking.

7

Artykuł wprawdzie nie mój, tylko redakcyjnej koleżanki, ale zdjęcia już moje. Zachęcam do zobaczenia tejże kamienicy na własne oczy. Naprawdę robi wrażenie.

6A to moje małe „Po godzinach”, bo oprócz pasji jeżdżenia na rowerze, zwiedzania, pisania i fotografowania, zajmuję się również rękodziełem. Więcej na moim drugim blogu: www.blog.tworkimariolki.pl.

 

Pojawiły się już pierwsze recenzje. Piszą o nas „Nasze Sudety”:

http://naszesudety.pl/czasopismo-podroznikow-%E2%80%93-nowe-w-internecie.html

Opracowała

 Mariola Nagoda (Opolanka z pasją)

Edit: już nieaktualne. Czasopismo nie ukazuje się.

Jeśli ktoś ma ochotę i chciałby, aby jego artykuł także ukazał się, śmiało niech pisze na adres redakcji: [email protected]. Nasze czasopismo otwarte jest na wszelkie sugestie. Zachęcamy do podzielenia się uwagami.
Autor:
Data:
środa, 30 grudnia, 2015 at 19:35
Kategoria:
Inne
Komentarze:
Możesz zostawic odpowiedz
RSS:
Możesz sledzic komentarze tego postu poprzez Kanal RSS

Dodaj komentarz