1

Numer pierwszy do poczytania:

http://czaspodroznikow.pl/premiera-czasopisma-podroznikow/

W połowie listopada Bartek Małłek z Fundacji Czas Podróżników utworzył magazyn „Czasopismo Podróżników”, którego jestem współredaktorem (Mariola Nagoda).

2a

 

W czasopiśmie tym przeczytamy o miejscach, które warto zwiedzić, a także dowiemy się, gdzie i kiedy organizowane są imprezy związane z podróżami (prelekcje, spotkania podróżnicze, wystawy, festiwale).

Na razie czasopismo ukazuje się w formie internetowej, ale są plany, aby wydawać je również w wersji papierowej.

Ja  najwięcej artykułów piszę o mojej ukochanej Opolszczyźnie, w myśl przysłowia „cudze chwalicie, swego nie znacie…”. Oczywiście nie zabraknie też artykułów „rowerowych”. W każdym numerze postaram się przybliżyć czytelnikom jedną trasę rowerową opolską.

4

Moja trasa rowerowa. Jeśli jednak pogoda nie pozwala na wyciągniecie roweru, można z niej skorzystać w formie nordic Walking.

3

Moje pomysły na prezenty dla rowerowych maniaków.

 

W czasopiśmie pojawiają się także recenzje książek, filmów o tematyce podróżniczej, relacje z podróży własnych redaktorów i czytelników.

5

Mój artykuł o modnej ostatnio formie spędzania wolnego czasu: Nordic Walking.

7

Artykuł wprawdzie nie mój, tylko redakcyjnej koleżanki, ale zdjęcia już moje. Zachęcam do zobaczenia tejże kamienicy na własne oczy. Naprawdę robi wrażenie.

6

A to moje małe „Po godzinach”, bo oprócz pasji jeżdżenia na rowerze, zwiedzania, pisania i fotografowania, zajmuję się również rękodziełem. Więcej na moim drugim blogu:

www.blog.tworkimariolki.pl

 

Jeśli ktoś ma ochotę i chciałby, aby jego artykuł także ukazał się, śmiało niech pisze na adres redakcji: [email protected]

Nasze czasopismo otwarte jest na wszelkie sugestie. Zachęcamy do podzielenia się uwagami.

 

Pojawiły się już pierwsze recenzje. Piszą o nas „Nasze Sudety”:

http://naszesudety.pl/czasopismo-podroznikow-%E2%80%93-nowe-w-internecie.html

 

 
Autor:
Data:
środa, 30 grudnia, 2015 at 19:35
Kategoria:
Inne
Komentarze:
Możesz zostawic odpowiedz
RSS:
Możesz sledzic komentarze tego postu poprzez Kanal RSS

Dodaj komentarz